Pierwszy wykład – środa 22 marca 2017 roku – Marcin Gruszka, rzecznik prasowy PLAY

Marketingowe wieczory UMCS to cykl wykładów z praktykami z branży marketingu. Pierwszy wykład odbędzie się w najbliższą środę (dnia 22 marca 2017 roku) o godzinie 18:30 w Auli II na Wydziale Ekonomicznym (rektorat) Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Prelegentem pierwszego wykładu będzie Marcin Gruszka, rzecznik prasowy i dyrektor ds. Public Relations w firmie P4 (operator marki „PLAY”).

W celu lepszej organizacji wydarzenia prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności i zapis za pomocą formularza dostępnego poniżej. Dla uczestników przewidziano certyfikat uczestnictwa w wykładzie praktycznym – warunkiem do otrzymania certyfikatu jest zapisanie się za pośrednictwem poniższego formularza oraz obecność na wykładzie.
Projekt realizowany jest przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Koordydantorem projektu jest Konrad Koneczny, student I roku II stopnia na kierunku Zarządzanie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Pierwszy wykład – środa 22 marca 2017 roku – Marcin Gruszka, rzecznik prasowy PLAY"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*