Jan Zając (Sotrender) – Marketingowe Wieczory UMCS. Temat szkolenia: „Sotrender od kuchni – czego nauczyłem się budując swoją firmę przez 6 lat i kiedy studia przydają się w biznesie?”

Kolejny wykład z cyklu „Marketingowe Wieczory UMCS” odbędzie się już w najbliższą środę – 10 maja br. – o godzinie 18:30. Prelegentem najbliższego spotkania będzie dr Jan Zając (Sotrender). Temat szkolenia: „Sotrender od kuchni – czego nauczyłem się budując swoją firmę przez 6 lat i kiedy studia przydają się w biznesie?”.

Jan Zajac

SOTRENDER / WYDZIAŁ PSYCHOLOGII UW

WSPÓŁZAŁOZYCIEL I PREZES SOTRENDERA, JEDYNEJ W POLSCE FIRMIE BADAWCZEJ SPECJALIZUJACEJ SIE W SOCIAL MEDIA I TWORZENIU WLASNYCH NARZEDZI DO ICH BADANIA. ADIUNKT NA WYDZIALE PSYCHOLOGII UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO. ABSOLWENT SGH I UW, STYPENDYSTA UNIWERSYTETU BOCCONI W MEDIOLANIE ORAZ UNIWERSYTETU W LEUVEN. AUTOR WIELU PUBLIKACJI NT. PSYCHOLOGII INTERNETU I PROWADZENIA BADAN ONLINE. CZESTY MÓWCA NA KONFERENCJACH BRANZOWYCH. WYKLADOWCA NA STUDIACH MAGISTERSKICH I PODYPLOMOWYCH Z ZAKRESU MARKETINGU INTERNETOWEGO ORAZ BADAN SPOLECZNYCH I MARKETINGOWYCH. ZNA 6 JEZYKÓW, ODWIEDZIŁ 44 KRAJE – W WIEKSZOSCI NA ROWERZE.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wykładzie oraz otrzymać certyfikat uczestnictwa, zapisz się proszę za pomocą formularza poniżej. Potwierdzenie z naszej strony otrzymasz dopiero w poniedziałek. Kolejny uczestnicy zapisujący się od poniedziałku do środy potwierdzenia będą otrzymywać w ciągu 24-godzin od zapisu. Zapraszamy.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Jan Zając (Sotrender) – Marketingowe Wieczory UMCS. Temat szkolenia: „Sotrender od kuchni – czego nauczyłem się budując swoją firmę przez 6 lat i kiedy studia przydają się w biznesie?”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*