Najbliższy wykład już w środę. Temat szkolenia to: „Nawiązywanie relacji”.

Już w najbliższą środę 17 maja 2017 roku zapraszamy Was na czwarty wykład z cyklu „Marketingowe Wieczory UMCS”. Temat szkolenia to: „Nawiązywanie relacji”. Miejsce: Aula II – Wydział Ekonomiczny UMCS (budynek Rektoratu), godzina 18:30.

Tym razem prowadzących szkolenie (prelegentów) będzie dwóch: Rafał Białek i Marcin Gęca. Prelegenci będą także mówić podczas wykładu o tym co zrobić, aby dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej.

PRELEGENCI:

Rafał Białek – Najczęściej można go zobaczyć w garniturze, gdy pracuje jako Kierownik Oddziału Europejskiego Koncernu Finansowego OVB Allfinanz. Często jednak zamienia ubranie na trykot, w którym sędziuje mecze koszykarskie. Jest to człowiek, który nie boi się pracy. Od 16 roku życia sam się utrzymywał. Znany z poczucia humoru, jednak nie ma problemu z wyłożeniem „kawy na ławę”. Jego motto brzmi następująco: „Tylko Ty sam kształtujesz swoją rzeczywistość”

Marcin Gęca – Osoba, która potrafi połączyć pozornie sprzeczne rzeczy i stworzyć z nich spójną całość. Wieczorami można go znaleźć w Helium Club oraz Klubokawiarni OSTRO, gdzie pracuje jako DJ i organizator eventów. W ciągu dnia zajmuje się treningami personalnymi. Pasjonat sportów siłowych, dietetyki oraz ludzi.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Najbliższy wykład już w środę. Temat szkolenia to: „Nawiązywanie relacji”."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*