Wykład 24.05.2017 r. Temat szkolenia: Jak wygląda marketing w Harrodsie w Londynie oraz jak zarabiać przez Internet i godzić pracę z pasją do medycyny i fitnessu.

Najbliższy wykład z cyklu „Marketingowe Wieczory UMCS” odbędzie się w środę 24 maja 2017 roku o godzinie 18:30 w Auli II, Wydział Ekonomiczny (budynek rektoratu) UMCS. Prelegentem będzie Karolina Kaliton. Temat szkolenia: Jak wygląda marketing w Harrodsie w Londynie oraz jak zarabiać przez Internet i godzić pracę z pasją do medycyny i fitnessu.

Karolina Kaliton- kobieta pracująca, żadnej pracy i żadnego wyzwania się nie boi. Pasjonatka fitnessu, zarabiania w internecie i medycyny. Kocha rozwój osobisty, zmiany na lepsze, rozwiązywanie problemów i działanie. Były pracownik Harrods, najbardziej luksusowego centrum handlowego na świecie. Absolwentka Uniwersytetu Westminster oraz UCL w Londynie. W wolnych chwilach marzy żeby doba miała więcej godzin oraz pomaga innym poznać i wykorzystać swój potencjał.
Czego możecie się spodziewać na wykładzie?
-Praca w Harrodsie – jak wygląda marketing Harrods, jak wygląda sam budynek, jego lokalizacja, jakie zasady tam panują, jak wygląda wnętrze – merchandising.

Harrods – luksusowy dom towarowy przy Brompton Road, w dzielnicy Knightsbridge, w Londynie. Oprócz domu towarowego w skład Harrods Group wchodzą Harrods Bank, Harrods Estates, Harrods Casino, Harrods Aviation i Air Harrods.

-Jak wygląda praca przez Internet – jak pogodzić pasję i pracę.

Zapisy:

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wykład 24.05.2017 r. Temat szkolenia: Jak wygląda marketing w Harrodsie w Londynie oraz jak zarabiać przez Internet i godzić pracę z pasją do medycyny i fitnessu."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*