W protezie a na rowerze – Akcja charytatywna od strony medialnej i marketingowej

Już w najbliższy czwartek zapraszamy Was na pierwszy w tym roku wykład z cyklu „Marketingowe Wieczory UMCS”. 30 listopada 2017 r. godzina 18:30. Aula II wydziału ekonomicznego UMCS (na 1 piętrze).

Nazywam się Kamil Misztal, jestem bardzo aktywną osobą, od 5 lat prowadzę Fundację „Krok do Marzeń”, jestem także niepełnosprawnym piłkarzem (gram w amp futbol), kolarzem amatorem, ogółem sportowcem, szczęśliwym mężem i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Moja prezentacja będzie mieć tytuł : W protezie a na rowerze – Akcja charytatywna od strony medialnej i marketingowej. Podczas prezentacji opowiem o Fundacji ” Krok do Marzeń” , którą prowadzę a także o jej największych akcjach, szczególnie pod względem mediów i marketingu.

Podczas prezentacji opowiem o Fundacji ” Krok do Marzeń” , którą prowadzę a także o jej największych akcjach, szczególnie pod względem mediów i marketingu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "W protezie a na rowerze – Akcja charytatywna od strony medialnej i marketingowej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*